OSP Wojciechy z Pucharem Wójta

2024-01-18 09:00:00(ost. akt: 2024-01-18 09:12:38)

Autor zdjęcia: UG Bartoszyce

W hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Kinkajmach odbył się turniej gry w piłkę siatkową, w którym wzięli udział zawodnicy na co dzień zrzeszeni w jednostkach OSP z terenu Gminy Bartoszyce.
W turnieju wzięło udział siedem drużyn, które walczyły o Puchar Wójta Gminy Bartoszyce. Po zaciętej walce pierwsze miejsce zajęła drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej Wojciechy, która pokonała drużynę OSP Bisztynek.

Trzeci stopień podium przypadł drużynie Activio, natomiast tuż poza podium uplasowała się drużyna z OSP Kinkajmy.

Wyłoniono również najbardziej wartościowych zawodników. I tak wśród kobiet tytuł MVP przypadł Andżelice Janiszewskiej, natomiast wśród mężczyzn – Dominikowi Boguckiemu.

Pomysłodawcą turnieju był Jakub Gołtwienko, realizujący projekt pod nazwą Activio. promujący m.in. zdrowy i aktywny tryb życia.